Top 100 на Прикарпатському порталі
ГОСТИНАЯ МАГАЗИН АУКЦИОН ФОРУМЫ ЧАТ БИБЛИОТЕКА НОВОСТИ ОБЪЯВЛЕНИЕ ССЫЛКИ НАШИ ПРОЕКТЫ КЛУБ АКЦИИ ТОП 100
Professional Auction Script Software by PHP Pro Bid
   german  english  russian  
  » АКАУНТ []
І’мя користувача 
Пароль 
  » КАТЕГОРІЇ []


Oe?aeineay Aaiia?iay Naou
  » ДОПОМОГА

ПРАВИЛА АУКЦІОНІВ

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

ІІ. ОРГАНІЗАТОР АУКЦІОНУ

ІІІ. УЧАСНИКИ АУКЦІОНУ

IV. УЧАСТЬ ДИЛЕРІВ В АУКЦІОНІ

V. ПРОЦЕДУРА ТОРГІВ
VI. ОПЛАТА І ВИВІЗ ПРИДБАНИХ ПРЕДМЕТІВ


ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ


1.1. Аукціонні торги проводяться в цілях продажу організатором аукціону (далі - Організатор) виставлених на торги лотів учасникам аукціону (далі - Учасники) за допомогою мережі Інтернет на підставі цих правил.
1.2. У випадку необхідності Організатор забезпечує проведення експертизи для встановлення достовірності і авторства предметів.
1.3. Ціни на виставлені лоти вказуються в гривнях або в умовних одиницях, оплата здійснюється тільки в гривнях за офіційним курсом НБУ.
1.4. Організатор не видає ліцензій, дозволів тощо на вивіз предметів, придбаних на аукціоні, за межі України.

ОРГАНІЗАТОР АУКЦІОНУ


2.1. Організатором аукціону є Прикарпатський портал , URL: www.iv-fr.net
2.2. Під час проведення торгів організатор діє через офіційний сайт в Інтернеті, в інший час через своїх законних представників.

УЧАСНИКИ АУКЦІОНУ


3.1. Як покупці учасниками аукціону можуть бути:
a) дієздатні фізичні особи, які досягли вісімнадцятирічного віку;
б) юридичні особи, які бажають взяти участь в аукціоні;
в) представник Прикарпатського порталу www.iv-fr.net
3.2. Участь в торгах, виставляння лотів, спілкування з контрагентами, одержання консультацій тощо ведеться в Інтернеті в режимі on-line на сторінках сайту аукціонів http://www.auction.iv-fr.net/ від Прикарпатського порталу www.iv-fr.net

IV. УЧАСТЬ ДИЛЕРІВ В АУКЦІОНІ


4.1.
Дилери - (власники магазинів, баз, професійні посередники та ін.) - можуть брати участь в торгах в якості продавця групи предметів.
4.2. Дилер надає організатору предмети і атрибуції на них, що підтверджується укладеною між ними угодою. При цьому дилер несе повну відповідальність за достовірність наданих відомостей.
4.3. Організатор виставляє предмети на аукціон і проводить торги по них.
4.4. Якщо в ході торгів пропозицій про купівлю не надійшло, організатор повертає дилеру його предмет без стягування будь-яких зборів.

V. ПРОЦЕДУРА ТОРГІВ


5.1. Часом торгів вважається час від виставлення на аукціон лота до часу, який вибирається особою, що виставляє лот на продаж. Час торгів може бути встановлений від 1 до 30 календарних діб.
5.2. Торги ведуться в автоматичному режимі і регулюються програмним забезпеченням порталу.
5.3. Організатор має право зняти в процесі торгів з аукціону будь-який лот без пояснення причин.
5.4. Здійснення ставки по будь-якому лоту означає безумовну і невідкладну згоду учасника купити виставлений лот за оголошеною ціною.
5.5. Крок аукціону залежить від стартової ціни. Величину кроку по лоту може встановлювати особа, яка виставляє лот на продаж.
5.6. Учасник може в ході торгів зробити пропозицію про покупку предмету за довільною ціною, що перевищує попередню пропозицію більше, ніж на один крок.
5.7. Після встановленого часу завершення торгів по лоту Учасник, який на даний момент зробив найвищу ставку, стає власником лота. З цієї миті операція купівлі-продажу вважається завершеною, одностороння відмова від неї, або висунення яких-небудь додаткових умов неможливі.
5.8. Якщо по лоту не зроблено жодної ставки і відсутні заочні доручення, він знімається з торгів і може бути проданий у порядку перевиставляння лоту на наступний термін, або продаватись в магазині на сайті http://www.shop.iv-fr.net від Прикарпатського порталу (за домовленістю з продавцем).

VI. ОПЛАТА І ВИВІЗ ПРИДБАНИХ ПРЕДМЕТІВ


6.1. Оплата за придбані на аукціоні предмети приймається тільки в гривнях.
6.2. При оформленні операції покупець виплачує Організатору винагороду в розмірі 10% від досягнутої вартості предмету.
6.3. Учасник торгів аукціону (фізична особа), що купив один або декілька лотів, має оплатити Організатору вартість придбаного лоту на протязі 7 днів від дня завершення торгів.
6.4. Організатор може безкоштовно зберігати предмет, придбаний Учасником на аукціоні (згідно його побажання), на протязі десяти діб. За кожну подальшу добу зберігання покупець виплачує Організатору пеню в розмірі 0,5% від ціни предмету.
6.5. Оплата перевезення придбаних на аукціоні предметів здійснюється Учасником за власний кошт, якщо куплений лот потребує пересилки через поштову чи іншу службу
6.6. У разі фактичної неоплати за придбані на аукціоні предмети, Організатор має право заборонити Учаснику подальшу присутність на аукціонах, а також подати позов в судові інстанції на відшкодування матеріального збитку відповідно до чинного законодавства України.


Участь користувачів в торгах означає їх згоду
дотримуватись правил нашого аукціону.

Базові положення аукціону


На нашому аукціоні Ви можете продавати та купувати різноманітні предмети колекціонування. Продавці мають змогу виставляти на продаж товари, що належать їм, а покупці подавати заявки на купівлю цих товарів та купувати їх.
Робити ставки та виставляти лоти можуть лише зареєстровані користувачі. Крім цього, зареєстровані користувачі мають можливість переглядати ЗАКРИТІ АУКЦІОНИ (аукціони, які вже завершились).
Участь користувачів в торгах означає їх згоду дотримуватись правил нашого аукціону.

Адміністрація порталу залишає за собою право на розсилку повідомлень користувачам порталу, що містять технічну і організаційну інформацію. Крім цього, адміністрація Прикарпатського порталу залишає за собою право на рекламу власних чи інших лотів аукціону в повідомленнях чи розсилках, що відправляються користувачами.
Всі додаткові правила, які стосуються ресурсів порталу знаходяться у відповідних розділах цих ресурсів та сайтів і взаємодоповнюють одні одних.
Механізм виставляння товару, продажу та одержання товару
покупцем.
Механізм Допомога
1. Продавець виставляє свій товар на продаж у відповідній категорії. Для виставляння товару на продаж ми просимо Вас реєструватися - це швидко і безкоштовно. Нагадуємо, що виставляти товар на продаж та купувати можуть лише зареєстровані користувачі. Умови продажу на аукціоні Реєстрація
2. Покупець може знайти товар, що цікавить його, в категорії, що його цікавить або через пошук по ключовому слову в назві лоту. Далі покупець подає заявку на купівлю товару, що зацікавив його. Нагадуємо Вам, що подати заявку на участь в аукціоні може тільки зареєстрований користувач. Пошук по аукціонуУмови купівлі на аукціоні Реєстрація
3. Тривалість торгів по лотах може складати 3, 5, 7, 14, 21 або 30 днів. У будь-який момент часу як продавець, так і покупець мають нагоду перевірити наявність і кількість заявок, максимальну заявку і історію торгів. Крім того, покупці на протязі часу торгів по лоту можуть задавати уточнюючі питання продавцю, обмінюватися думками з іншими покупцями. З питаннями до адміністрації порталу по проведенню аукціону звертайтесь auction@ukrcol.com
4. Після закінчення аукціону AUCTION.UKRCOL.COM висилає покупцю і продавцю по електронній пошті поздоровлення і контактну інформацію один про одного. Починаючи з цього моменту вся відповідальність за здійснення операції лягає на продавця і покупця! Вони повинні самостійно зв'язатися один з одним і завершити операцію. auction@ukrcol.com
5. Після завершення операції прохання поділити Вашими враженнями про неї. Це можна зробити в розділі Відгуки. продавця і покупця один про один враховуватимуться при обчисленні рейтинга участника, який буде дуже корисний для інших відвідувачів порталу UKRCOL.COM Відгук про продавця Відгук про покупця

Умови продажу

Дана інформація допоможе Вам успішно здійснювати продаж Ваших товарів за допомогою нашого аукціону.

Стадії успішного продажу Підказки
1. Детально опишіть Ваш товар Не економте час на описі всіх характеристик Вашого товару. Це вбереже Вас від необхідності постійно відповідати на уточнюючі питання покупців. Внесіть у опис товару не лише самі характеристики, а й Ваш погляд на нього - це одна з основ маркетингу. Детально опишіть покупцям про те, чи давно у Вас ця річ, в якому вона стані, звідки вона у Вас і т.п. Повірте, це підвищить довір'я до Вас і зробить Ваш товар привабливішим в очах покупців.
2. Обов'язково помістіть фотографію товару Наявність кольорової фотографії товару - це одна з привабливих сторін інтернет-аукціону. Це значно збільшить Ваші шанси швидко продати товар за хорошу ціну. Ви можете завантажити фотографію товару в електронному вигляді з Вашого комп'ютера, а також передати нам фото по електронній пошті. Звертаємо Вашу увагу, що фотографія, передавана нам по мережі Інтернет, не повинна займати більше 100 Кб. Це можна зробити, наприклад, за допомогою програми Adobe Photoshop або ACDSee. Якщо фотографія товару є у Вас тільки в надрукованому вигляді, і Ви не маєте ніякої змоги її відсканувати, - напишіть на адресу auction@ukrcol.com, і ми вишлемо Вам адресу, на яку можна буде прислати фотографію.
3. Детально опишіть умови операції Детально опишіть умови оплати і доставки товару, а також інші умови, якщо у Вас є додаткові вимоги до покупців.
4. Будьте ввічливі по відношенню до Ваших покупців Ввічливість і коректність при спілкуванні з реальними і потенційними покупцями підвищить до Вас довір'я зі сторони користувачів нашого інтернет-аукціону. Пам'ятайте також, що Ваші відповіді покупцям можуть бути спрямовані як в приватному порядку (за адресою електронної пошти чи ICQ), так і відтворюватись в конференцію по Вашому товару.
5. Звертайте увагу на рейтинг Ваших покупців Уважно ознайомтеся з відгуками про покупця в розділі Відгуки на його персональній сторіночці, на яку Ви можете перейти з меню Відгуки. Число, що виводиться в дужках поряд з псевдонімом учасника аукціону, є його рейтингом, який розраховується на основі відгуків, зареєстрованих після операцій за його участю.
6. Зв'яжіться з покупцем Після перемоги на аукціоні по можливості зв'яжіться з покупцем по електронній пошті і по телефону. Пам'ятайте, що тільки по електронній пошті чи ICQ, без "живого" спілкування, важко скласти повне уявлення про чесність і надійність Вашого партнера і його наміри.
7. Станьте членом Клубу Українських Колекціонерів і скористайтеся новими можливостями Ми будемо раді бачити Вас серед членів нашого Клубу. Після вступу до Клубу Вам, як продавцю, буде доступний ряд додаткових функцій. Докладніше про наш Клуб Ви можете дізнатися в розділі Клуб Українських Колекціонерів
8. Скористайтеся можливостями по виділенню і рекламі лотів Виділення назви лоту Червоним шрифтом або Жирним червоним шрифтом зроблять Ваш аукціон привабливішим для покупців. В першому випадку він за замовчуванням з'являтиметься на початку списку лотів, позначатися особливим значком, а також показуватися в спеціальних вибірках на сторінках категорій каталогу. По-друге - Ваш лот буде вигідно виділятися серед загального списку лотів. Якщо ж Ви хочете досягти якнайкращого результату, замовте рекламу для Ваших лотів на сторінках категорій верхнього рівня і на головній сторінці. Вашу рекламу побачать тисячі потенційних покупців. Тому, скориставшись цими можливостями, Ви значно збільшуєте свої шанси максимально вигідно продати свій товар. Послуги з виділення і реклами лотів є платними. Про їх вартість Ви можете дізнатись у розділі Реклама у нас.

Продаж Ваших позицій від імені порталу

Ви маєте можливість передоручити продаж Ваших антикварних речей представникам порталу UKRCOL.COM. При цьому Ваша пропозиція буде виставлятись від імені нашого порталу, що в свою чергу, значно збільшить шанс її успішного продажу. Послуга є платною - комісія аукціону складає від 5 до 20 % від вартості товару (залежить від товару, часу продажу і т. д. - по домовленості).

Чекаємо ваших пропозицій на адресу auction@ukrcol.com

Не втратьте свого шансу швидко і дорого продати Ваш товар!

Умови купівлі

Дана інформація допоможе Вам зорієнтуватись на нашому порталі, знайти те, що Вас цікавить, робити ставки, успішно здійснювати купівлю за допомогою нашого аукціону та одержувати масу задоволення від Вашого нового надбання.

Стадії успішної купівлі Підказки
1. Постійно стежте за ходом торгів Тривалість торгів по лотах може складати 3, 5, 7, 14, 21 або 30 днів. Протягом всього цього періоду часу можуть поступати нові заявки від покупців. Тому, щоб перемогти в аукціоні, не можна випустити з уваги хід торгів!
2. Уважно вивчіть опис товару Якщо якісь деталі в описі товару здаються Вам неясними або неточними, з'ясуйте всю інформацію, що цікавить Вас, до того, як Ви подасте заявку на покупку. Прогляньте питання покупців і відповіді продавця у форумі по лоту, що цікавить Вас, і поставте йому свої питання. Крім цього Ви можете взяти участь у спілкуванні на сторінках ФОРУМУ. Пам'ятайте, подаючи заявку на покупку, Ви даєте публічну згоду його придбати!!!
3. Будьте обережні Товари, пропоновані для продажу на нашому аукціоні, належать як приватним, так і юридичним особам. Це підкреслює необхідність детального вивчення надійності Вашого партнера. Уважно ознайомтеся з відгуками про продавця на його персональній сторіночці в розділі Відгуки, куди Ви можете потрапити або по посиланню, клацнувши на псевдонім Вашого контрагента, або через меню Відгуки. Число, що виводиться в дужках поряд з псевдонімом учасника, є його рейтингом, розрахованим на основі відгуків, зареєстрованих після операцій з його участю. На персональній сторінці кожного учасника Ви також можете ознайомитися з відгуками і коментарями людей, що мали з ним справу. Рейтинг учасника - це показник його репутації і довір'я до нього з боку інших учасників. Ми рекомендуємо уважніше відноситися до лотів, до яких
  • продавець вимагає передоплату за лот шляхом переказу грошей на анонімний рахунок платіжної системи в Інтернеті
  • ціна лота істотно нижче за середню вартість аналогічного товару
  • продавець зареєстрований недавно або має невисокий рейтинг.
Вказані ознаки не можуть служити прямим або непрямим доказом шахрайства продавця, проте вони повинні насторожити Вас, як покупця, якщо Ви збираєтеся придбати подібний лот. Нагадуємо, що аукціон не бере участь в здійсненні операції і ні за яких обставин не несе відповідальності за дії Користувачів.
4. Будьте ввічливі по відношенню до інших учасників торгів Ввічливість при спілкуванні і в житті, і в мережі Інтернет особливо, підвищує довір'я до Вас інших користувачів і дозволяє проводити операції швидше і спокійніше. Пам'ятайте про це під час листування по електронній пошті і під час обговорення в конференціях. Дотримуйте прийнятий при спілкуванні по електронній пошті етикет, і Ваші партнери відноситимуться до Вас з великим довір'ям і пошаною.
5. Робіть ставки Для того, щоб зробити ставку на стандартному аукціоні натисніть кнопку "Зробити ставку " і на наступній сторінці введіть свої логін і пароль. Для зміни величини ставки, встановленої за замовчуванням, введіть потрібну суму в полі перед кнопкою "Зробити ставку" на сторінці лота.
6. Розміщуйте тільки реальні заявки Якщо Ви ухвалили рішення брати участь в торгах, ми рекомендуємо визначити для себе максимальну ціну, яку Ви готові заплатити за даний товар, і помістити заявку. Пам'ятайте, що подаючи заявку на покупку товару, Ви даєте публічне юридичне зобов'язання його купити. Ставте тільки таку ціну, яку Ви зможете реально заплатити.
7. Зберігайте дані про торги по лотах У разі Вашої перемоги в аукціоні Вам буде вислано повідомлення з псевдонімом продавця, його адресою електронної пошти, номером аукціону, описом товару, а також часом, датою і ціною, вказаною у Вашій заявці. Ми рекомендуємо Вам зберегти у себе ці дані до тих пір, поки операція не буде реально завершена.
8. Зв'яжіться з продавцем Після перемоги на аукціоні по можливості зв'яжіться з продавцем по електронній пошті і по телефону. Пам'ятайте, що тільки по електронній пошті чи ICQ, без "живого" спілкування, важко скласти повне уявлення про чесність і надійність Вашого контрагента, про достовірність відомостей, що надаються їм, про якість і відповідність опису його товару.

Якщо Ваша заявка на стандартному аукціоні кимось перевищена ми повідомимо Вас про це по електронній пошті. Але в системі електронної пошти іноді бувають збої, тому найнадійніший спосіб переконатися в тому, що Ваша заявка на покупку стоїть на самому верху - це регулярно заходити на наш сайт www.auction.iv-fr.net і стежити за ходом торгів по лоту, який Вас цікавить.
Після того, як Ви виграєте лот на аукціоні ми надішлемо Вам лист по електронній пошті, в якому буде вказано, що Ви перемогли в аукціоні, а також для Вашої зручності будуть продубльовані реквізити лоту, ціна Вашої заявки і контактна інформація про продавця товару на аукціоні. Але, як відомо, що іноді в системі електронної пошти бувають збої, тому найнадійніший спосіб перевірити, як проходять торги на аукціоні - це регулярно заходити на наш аукціон і стежити за ходом торгів.

Обмеження для контрагентів


Замовляти позиції на аукціоні можуть лише зареєстровані користувачі. Ви можете зареєструватися тут.
Користувач зобов'язаний не розміщувати на сайті аукціонів лотів про купівлю товарів. Забороняється розміщення лотів текст (назва, опис) яких може бути прирівняний до реклами. Крім цього заборонено розміщувати лоти з нереальною ціною.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за передачу або розповсюдження інформації, вказаної в аннотаціях по лотах, а також не приймає претензії від користувачів, які одержали неякісний, несправний або невідповідний товар. Відповідальність за достовірність і якість товарів несе продавець. Виняток становлять лоти, які продаються від імені порталу, відповідальність за продаж яких лежить на адміністраторі чи представниках порталу.

Подання заочного біду


Портал може виступати порукою за ставки його користувачів, ставити ставки за дорученням учасників аукціону, якщо учасник за якихось причин не може взяти участі в торгах. Для того, щоби представництво порталу діяло від імені учасника торгів по одному, або більше лотах, необхідно відправити заявку, заповнивши спеціальну форму, на адресу auction@ukrcol.com. Заповнити дану форму Ви можете тут.
Подавати заочні біди на аукціоні можуть лише зареєстровані користувачі.

Умови повернення покупок в аукціоні*


(дійсний лише для предметів антикваріату, які продаються від імені Прикарпатського порталу та порталу UKRCOL.COM)
Якщо протягом п'яти років, рахуючи з дня проведення торгів по лоту, що виставлявся від імені Прикарпатського порталу та порталу UKRCOL.COM, портал UKRCOL.COM одержить письмове повідомлення від покупця про те, що придбаний ним на даному аукціоні предмет є підробкою, і це може бути підтверджено переконливими доказами (наявності двох негативних письмових експертиз від різних ліцензованих фахівців), то протягом 14 календарних днів після надходження такого повідомлення цей предмет повинен бути доставлений представнику адміністрації порталу в тому ж стані, в якому він був на день завершення торгів по цьому лоту. При цьому порталу UKRCOL.COM зобов'язується відшкодувати понесені покупцем збитки за винятком випадків, коли:
а) опис в каталозі, опублікованому до аукціону, відповідає заключенню експертів, дійсному на день торгів;
б) підробка була виявлена науковою експертизою, яка на час проведення аукціону була технічно неможливою і недоцільною в зв'язку з її великою вартістю, чи могла призвести до псування предмету.
Порушення будь-якої з цих умов звільняє портал UKRCOL.COM від зобов'язань по відшкодуванню збитків. Покупець не має права вимагати відшкодування збитку в розмірі, що перевищує витрачену ним суму, або заявляти про додаткові втрати, понесені ним побічно. Гарантії розповсюджуються тільки на покупця - безперервного власника, що одержав від порталу UKRCOL.COM відповідні документи на право володіння предметом. Власник предмета повинен підтвердити, що даний предмет є вільним від майнових зобов'язань.
Речі, які були придбані на аукціоні через учасників аукціону (а не від імені порталу чи його представників) можуть бути повернені лише за попередньою домовленістю.
Участь користувачів в торгах означає їх згоду дотримуватись правил нашого аукціону.

* - Всі інші варіанти по поверненню лотів куплених на аукціоні узгоджуються між Учасниками торгів. Адміністрація www.auction.iv-fr.net не несе ніякої відповідальності за недобросовісну поведінку, якість чи автентичність лотів, які продаються від імені користувачів.

Обмеження для контрагентів при виставлянні лотів на аукціоні


Обмеження для контрагентів при виставлянні лотів на аукціоні
Положення
1. Заявки на продаж предметів і послуг повинні розміщуватися лише у відповідній категорії. Виняток становить категорія "Все по 1 грн", де може знаходитись різнотипні позиції.
2. У заявці повинно бути чітко вказано, який товар або послугу і в якій кількості одержить переможець торгів за ціною завершення торгів.
3. У заявці при описі предметів і послуг забороняється вказувати будь-чиї координати, включаючи телефон, адресу електронної пошти чи інші способи зв'язку.
4. Забороняється розміщення лотів, що містять в своїй назві або описі лінки
5. Забороняється включати в опис пропонованих до продажу предметів і послуг інформацію рекламного характеру у вигляді текстів, графіки або в іншій формі.
6. Забороняється розміщення лотів, в рамках яких продаються права на купівлю товару, користування послугою, ознайомлення з інформацією тощо.
7. Забороняється включати в заявки при описі пропонованих до продажу предметів і послуг інформацію про розиграші, конкурси, лотереї, роздачі призів і будь-яку іншу аналогічну інформацію.
8. Забороняється включати в заявки при описі пропонованих до продажу предметів і послуг пропозиції про продаж лоту по частинах, обмін, продаж додаткового товару або надання додаткової послуги, вартість яких не була включена в ціну лота.
9. Забороняється включати в заявку при описі пропонованих до продажу предметів і послуг інформацію, що містить посилання на:
  • інші аукціони та магазини;
  • сайти, що пропонують ті ж товари і послуги, що і що виставляються на інтернет-аукціоні, за ту ж або меншу платню;
  • на сайти, що пропонують предмети і послуги, заборонені до продажу на інтернет-аукціоні
  • на сайти, що містять контактну інформацію учасників
10. Забороняється вказувати в заявках на продаж предметів або послуг явно невідповідну ціну.
11. В межах торгів по одному лоту Користувачам дозволяється продавати декілька предметів або послуг.
12. Предмети і послуги можуть виставлятися на продаж тільки один раз в одній категорії аукціону. Виключення складає випадок, коли продавець має декілька ідентичних предметів, які по опису та функціональністю підходять до декількох категорій і може виконати всі заявки покупців. В цьому випадку продавець має право виставити окремо в різних категоріях аукціону не більше п'ять предметів.
13. Забороняється включати в назву або опис лота програмні блоки, коди розмітки, інші фрагменти, які змінюють зовнішній вигляд сторінки лота (за винятком поля, призначеного для відображення опису) або інших сторінок, їх функціональність, яким-небудь іншим чином перешкоджають нормальній роботі користувачів з аукціоном чи порталом в цілому.

Порядок внесення змін до діючих Правил


Адміністрація Прикарпатського порталу залишає за собою право у будь-який момент вносити зміни до діючих Правил. Оголошення про зміни буде вноситись до категорії РОБОТА ПОРТАЛУ у ФОРУМІ. Про кардинальні зміни буде повідомлено у всіх розсилках порталу.

Конфіденційність


Прикарпатський портал гарантує повну конфіденційність замовлень, угод чи інших моментів співпраці між адміністрацією та представниками порталу і клієнтами.
При продажі товарів через аукціон інформація про контрагентів не передається фізичним чи юридичним третім особам.

Зв'язок


Спілкування
з користувачами порталу та контрагентами на аукціоні ведеться на сторінках порталу, за допомогою електронної пошти та ICQ. За окремих випадків порталом ведеться листування за допомогою послуг поштового зв'язку (пересилка цінних листів, бандеролей та посилок з замовленнями користувачів). Пересилки листів та замовлень користувачів, які ведуться не від імені порталу здійснюються по домовленості самими контрагентами по лотах аукціону. Всі питання, пропозиції, зауваження та інші варіанти співпраці Ви можете надсилати на адресу auction@iv-fr.net
Повідомити про порушення правил аукціону

При використанні статей, зображень та інших матеріалів нашого порталу посилання - обов'язкове

Copyright ©2006 iv-fr.net
Додому | Продати | ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ | ЛОГІН | Допомога | Про нас | Зв’язатися з нами | FAQ | Політика | Умови використання | Розцінки
Сторінка завантажена за 0.011152029037476 секунд.
Клуб Нумизмат | TOP
100 Яндекс цитирования Русская монета | top 100 Большой рейтинг


Украинская Баннерная Сеть